Google Pixel 8A
KSh 64,000 – KSh 67,000Price range: KSh 64,000 through KSh 67,000
OnePlus Nord CE3 Lite 5G
KSh 44,000 – KSh 48,000Price range: KSh 44,000 through KSh 48,000
OnePlus 11
- RAM: 16GB
- Internal Storage: 256 GB
- Battery: 5000 mAh, 100W
- Main camera: 50 MP+32MP+48 MP
- Front camera: 16 MP
- Display: 6.7 inch
- Processor: Snapdragon 8 Gen 2
- Connectivity: Dual sim, 4G, 5G, Wi-Fi
- Colors: Black, Green
- OS: Android 13, OxygenOS 13
KSh 89,000 – KSh 92,000Price range: KSh 89,000 through KSh 92,000
Category: OnePlus phones
15
People watching this product now!
Description
Specifications
Overview
| Network | 5G, 2G, 3G |
|---|---|
| SIM Card Slots | Dual SIM |
| Display Features | 120Hz |
| Screen Size | 6.7 inch screen |
| Operating System | Android 13 |
| Storage | 256GB, 128GB |
| RAM | 16GB, 12GB |
| Primary Camera | 48MP, 50MP, 32MP |
| primary camera video quality | 4k, 8k, 1080p |
| Front Camera | 16 MP |
| front camera video quality | 1080p |
Display
| Screen Size | 6.7 inch screen |
|---|
RAM
| RAM | 16GB, 12GB |
|---|
Storage
| Storage | 256GB, 128GB |
|---|
Features
| Primary Camera | 48MP, 50MP, 32MP |
|---|---|
| Front Camera | 16 MP |
